środa, 27 lutego 2013

Lekarze

Jutro idziemy do naszej lekarki na drugą dawkę Pneumokoków  (hura w końcu) po chyba 4 miesiącach albo i dłużej. No w każdym razie już ponad 2 tygodnie oprócz lekkiego kataru pojawiającego się sporadycznie nic Antosi nie jest. Dzwoniłam do szpitala i  na fibroskopie jesteśmy zapisane na 22 kwietnia więc nie jest źle :). Ostatnio to tylko od lekarza do lekarza chodzimy jak nie z Miśką to z Antośką. Michaśka co miesiąc laryngolog a Antośka regularnie pulmonolog-alergolog i co jakiś czas nowy lekarz dla zapoznania :).
Dziewczyny macie może jakiś sposób by przygotować dziecko do pobierania krwi a chodzi o Michaśkę bo ona na widok krwi płacze więc nie wiem jak się zachowa przy pobieraniu :(


Podpis

4 komentarze:

  1. zagadaj ją, żeby nie widziała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Naklejki- u nas pielęgniarki wyposażone są w kolorowe naklejki, karteczki i zanim Młoda zostanie zaszczepiona pokazujemy jej te ,,dary" i obiecujemy, ze je dostanie, jeśli pozwoli sobie zrobić zastrzyk.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nigdy małej nie pobierali krwi. Ale u nas też zawsze dają masę naklejek chociaż jak przychodzi co do czego to ryk ogromny i tak jest.

    OdpowiedzUsuń