niedziela, 10 lutego 2013

Tosia ma 2 latka :)

W piątek Tosianda skończyła 2 latka nawet nie wiem kiedy to minęło. Tak szybko minął czas a ile się wydarzyło w ciągu tych 2 lat. Jakby Tosia była pierwszym dzieckiem podejrzewam, że tak prędko byśmy nie mieli drugiego.
No a tak to mamy 2 wspaniałe panny. W sobotę mieliśmy świętować ale podobnie jak przed rokiem Antośka stwierdziła, że lepiej będzie zachorować i trzymać tradycję.
No cóż jak na dwulatkę jest uparta jak maluteńki osiołek i wszystko chce po swojemu robić a co jej ktoś będzie mówił co ma robić. Jednak jeżeli chodzi o mówienie to tutaj gorzej mówi niewiele, mimo iż jej czytamy, rozmawiamy z nią. Natomiast  śpiewanie idzie jej doskonale szybko łapie rytm, coś tam mruczy pod noskiem :) i śpiewa no i obowiązkowo trzeba poruszać pupinką :).

A to zdjęcie uwielbiam :)


W każdym razie liczę, że następne 2 lata będą spokojniejsze i dużo zdrowsze.


Tosinkowe wymiary:
wzrost 92 (Michasia miała tyle jak miała 3 lata)
waga 16,5 kg

Wzrost i waga powyżej 97 centyla


Podpis

6 komentarzy:

 1. o matko, Maleńka wcale nie jest taka maleńka - całkiem sporo wazy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, słodka Tosieńko dużo zdrówka, siły do psocenia i radości każdego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Solenizantce Tosi składam spóźnione, aczkolwiek szczere życzenia, żeby jej zdrówko nie opuszczało, upierdliwość w stosunku do mamusi szybciutko wygasła, dobry humor towarzyszył każdego dnia. Serduszko, bądź dumą dla swoich rodziców, niech otaczający Cię świat kusi, zachęca do jego poznawania. Samych przyjemności Tosieńko :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaka Kluseczka i na zdjęciu i po obecnych wymiarach :) Moja Antosia ma 2 latka i 8 miesięcy, waży koło 13kg i ma 92cm :) Oj chyba córcia szybko Cię przerośnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostałaś u mnie otagowana. Zapraszam do zabawy :)
  http://lilia.celes.ayz.pl/blog/uncategorized/its-only-a-picture-tag/

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie Witamy!
  i na KONKURSY do siebie zapraszamy!

  http://pannamiijejzabawki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń