środa, 12 grudnia 2012

OsmozaCare - antybakteryjna musująca pianka do rąk

Z gamy produktów OsmozaCare, które dostałam w ramach współpracy na pierwszy ogień poszła antybakteryjna musująca pianka do rąk.


Informacje na stronie producenta 
Pianka, którą zawsze powinno się mieć blisko siebie. Pianka, którą każde dziecko pokocha. Dzięki nowatorskiej formule przyjemnie musuje na dłoniach i lekko łaskocze, jednocześnie uwalniając je od bakterii i zarazków i pozostawiając ładny zapach. Teraz już nie musisz namawiać dziecka do systematycznej higieny rąk. Samo będzie o niej pamiętać. Pianka zwalcza drobnoustroje oraz wykazuje właściwości ochronne, a jej formuła na bazie d-pantenolu wzmacnia i odżywia paznokcie.


Moja opinia
 Muszę przyznać, że dzielnie zniosła testy i wyszła obronną ręką :). Dzieciarnia zadowolona z efektów użycia pianki czyli efektów dźwiękowych (strzelania), łaskotania i tego miłego uczucia wcierania w łapki. Zresztą wszyscy którzy mieli możliwość wypróbować pianki, zaskakiwani byli łaskotkami, strzelaniem i reagowali śmiechem :). Co ważne dzieciaki same się rwały do używania i po przyjściu z pola, umyciu rąk słychać było Mama pianka i Mama oraz ręka skierowana na półę w stronę pianki. Oprócz miłych dla ucha i ręki efektów pianka dobrze się nakłada, pozostawia miłe uczucie na rękach choć chwilę po wmasowaniu w ręce jest uczucie lepkości, które po chwili znika.Do zalet pianki należy tez fakt, że zwalcza drobnoustroje oraz ma właściwości ochronne a formuła na bazie d-pantenolu wzmacnia paznokcie.
Podsumowując gdy zobaczę ja w aptece lub sklepie na pewno ją kupię, choć szkoda że nie ma większego opakowania bo dość szybko się zużywa.

6 komentarzy:

 1. my też ją uwielbiamy :) i jedynym jej minusem jest to, co piszesz - małe opakowanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A według mnie pianka jest fantastyczna ale tylko na wycieczki w plener itp, tam gdzie daleko nam do wody:)
  Pianka owszem przyjemna itp ale ja nie cierpię przekonania, że ręce mam brudne a na to jeszcze nałożony żel (w takiej formie mialam) czy piankę :) Do tego po wzięciu do ust co dzieciom się zdarza ma fatalny smak ;P Jak dla mnie ręce i tak są brudne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze się o czymś fajnym dowiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa rzecz, muszę sobie sprawić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pianka pierwsa klasa, jedynie ten zapach alkoholowy jest troche uciążliwy..

  OdpowiedzUsuń
 6. lal strzelanie laskotanie to co dzieciaki lubia najbardziej;)
  super
  musze sobie zakupic taka
  zapraszam takze do siebie na rozdanie
  www.marwiol5722.blog.pl

  OdpowiedzUsuń