sobota, 12 stycznia 2013

Gwiazdkowa Niespodzianka

Dzisiaj byliśmy z dziewczynkami na Gwiazdkowej Niespodziance :). A czym ona jest?
Gwiazdkowa Niespodzianka jest częścią światowego przedsięwzięcia o nazwie Operation Christmas Child zainicjowanego przez organizację Samaritans Purse (www.samaritanspurse.org).
Dziewczynki dostały prezent, oprócz prezentów organizatorzy postarali się by dzieciaczki się ni nudziły. Na wejściu dzieciaczki dostały kolorowankę, później składano duże części dużych kolorowanek. Następnie trzeba było ustawić je w kolejności. Tematem było narodzenie Jezusa. Po skończeniu usłyszeliśmy historię narodzin dzieciątka a dzieci na plakietkach z imionami miały napisane wyrazy z opowiadania i w odpowiednim momencie musiały wstać. Potem nastapiła przerwa i konsumpcja soczków i ciasteczek. Po jedzeniu wystąpiła para kalunów, dzieciaki miały ubaw bo nieźle się spisali. W występie też nawiązano do stworzenia świata. Potem nastąpiło to co dzieciaki lubią najbardziej czyli wręczanie prezentów :). Antosia praktycznie całą imprezę przespała obudziła się już po.Michasia zaś bawiła się doskonale i najbardziej podobał jej się występ klaunów.
Impreza odbyła się Kościele Chrześcijan Babtystów w Krakowie a paczki przygotowała organizacja Samaritans Purse.
A w paczkach same dobrości słodycze, maskotki, kredki, kolorowanka, szaliczek, bluza, skarpeteczki, lalka, szczoteczki do zębów, pasty,krem. Więc dziewczynki zadowolone.

Podpis

8 komentarzy:

 1. znam Gwiazdkową Niespodziankę ;) w moim kościele też były organizowane ;) jesteś Baptystką? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie. ja dostałam zaproszenie z MOPSu

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostałaś nominowana do nagrody Versatile Blogger Award na moim blogu http://natalie-kate.blogspot.com/2013/01/zima-i-nominacja.html

  OdpowiedzUsuń
 4. oo, fajna akacja, szkoda, że u nas takich nie organizują :(

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo fajne przedsięwzięcie. Dobrze, że są takie organizacje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsze słyszę o czymś takim:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tez byłam pierwszy raz bo wczesniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest

   Usuń