środa, 26 czerwca 2013

Spotkanie blogerek - Prezentacja cz. I

Na naszym spotkaniu jednym z gości była przedstawicielka firmy Premium Rosa Pani Paulina Szymczak, bardzo miła osoba i przede wszystkim osoba, która lubi to co robi. Było mi bardzo miło poznać Panią Paulinę gdyż mam przyjemność razem z firmą Premium Rosa organizować już drugi raz konkurs na Mojej Zakręconej Kuchni.
Pani Paulina opowiadała o nowym produkcie pod skrzydłami marki Premium Rosa mianowicie MIOnadzie.
A czymże jest MIOnada?
Składa się z wody oligoceńskiej, miodu i w zależności od smaku:
sokiem z cytryny 100% 
sokiem z malin 100%
sokiem z żurawiny 100%
no i bąbelkami bo są też wersje gazowane.Co odróżnia MIOnade od innych napojów o końcówce ...nada? Dodatek miodu i soków bez zbędnych ulepszaczy i poprawiaczy smaku, sama natura i to co najlepsze. Poza tym kupując MIOnadę wspieracie akcję Adoptuj Pszczółkę, część pieniędzy ze sprzedaży idzie na pomoc pszczołom. Jak wiadomo bez pszczół, nie ma kwiatów więc powinniśmy dbać o te małe istoty, które niestety wymierają w zastraszającym tempie. Tak nie wiele wystarczy by pomóc :) a smak MIOnady inny, świeży, czuć że to jest to co natura dała.
kliknij a przejdziesz na FB


Pani Paulina przywiozła ze sobą moc naturalnych prezentów dla każdej od marki Premium Rosa wraz z nowymi MIOnadami , które na rynku są dopiero od 2 tyg. Kochani do dzieła ratujmy świat pszczół a wtedy uratujemy i siebie.
paczka dla każdej z nas

co my tam mamy dobrego?A gościła nas Mamy Cafe, kawiarnia dla małych i dużych. Przyjazna mamie z dziećmi :)Podpis

6 komentarzy:

 1. Pierwsze słyszę o Mionadach, ale z przyjemnością się z nimi zapoznam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to nowość ale bardzo smaczna i naturalna

   Usuń
 2. Świetny poscik,jest bardzo pouczający.Cieszę się,że Cię poznałam,mam nadzieję,że już wkrótce znowu się zobaczymy na małej latte! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My mamy wersję gazowaną tylko, niestety Emila nie lubi napoi gazowanych więc jej nie smakowało :/

  OdpowiedzUsuń