poniedziałek, 26 marca 2012

Testy NUK

Nadrabiamy testowe zaległości. Jakiś czas temu nawiązalam wspolprace z firmą NUK w ramach testów dostałysmy dwa kubki  . Dla Tosi kubek 1 z serii NUK EASY LEARNING 1-2-3 a dla Michasi kubek ze słomką NUK FLEXI CUP.

Tosianda markę NUK zna bardzo dobrze bo używamy jej praktycznie od dnia narodzin, zaczynając od smoczka poprzez butelki kończąc na kubkach niekapkach. Tosia miała już do czynienia z niekapkami więc dość szybko załapała jak ssać żeby leciało picie. Kubek ten towarzyszy nam wszędzie na spacerkach, w każdej porze dnia, w czasie pobytów w szpitalu i jest z nami codziennie wymiennie z innymi kubkami NUK. Kubeczek jest dość pojemny i dobrze leży w dłoni dzięki antypoślizgowemu uchwytowi. Dużym plusem moim zdaniem jest tez możliwość łączenia poszczególnych elementów kubka ze wszystkimi kubkami z serii NUK EASY LEARNING 1-2-3. Niestety butelka ma jeden minus czasem bardzo trudno jest ją odkręcić i trzeba się trochę namęczyć.

Michasia natomiast testowała kubek ze słomką NUK FLEXI CUP. Pierwsze wrażenia pozytywne bardzo spodobał jej się kolor kubka no i to, ze jest dla niej :). Niestety później już było gorzej Miśka dość szybko się zniechęciła bo strasznie ciężko jej było pić przez słomkę i denerwowała się dość szybko. Kubek poszedł w odstawkę mimo kilku prób ale myślę, że poczeka na lepsze czasy Tosi albo kupimy końcówkę do  bidonu i na rower będzie jak znalazł.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz