wtorek, 26 marca 2013

Po lekarzach

Zaliczyliśmy lekarza no i jak zwykle obie chore :(. U Antosi już na oskrzelach rzęzi, furczy ważne, że niema ma świstów bo byłaby obturacja. Do tego zapalenia gardła :(. Michalina też infekcja, kaszle strasznie mokro też infekcja. Więc tydzień przed świętami dom a ja dostanę szału z obiema :). Od piątku trawię informacje od laryngologa, bo migdałki u Michaśki kwalifikują się na zabieg :(. Mamy zrobić badanie słuchu i zobaczymy jak to wygląda w praktyce czy uciskają kanały słuchowe. Mama mnie straszy opowieściami jak to u jej znajomej u wnuka po usunięciu były komplikacje :(. Masakra ale dowiedziałam się od lekarza pediatry, że podobno stosowanie sterydów do nosa powoduje zmniejszenie migdałków.

Podpis

4 komentarze:

 1. Cholewa współczuję i zdrowia dla dziewczynek

  OdpowiedzUsuń
 2. Może to nierozsądne, ale wychodzę z założenia, że migdałki są zbędne. Lepiej sie ich pozbyć, by nie kusić losu. Tak, tylko w gadaniu to każdy jest mądry. Jakby przyszło mi oddać gardło chirurgowi to pewnie zwiałabym z sali.

  Ucałuj dziewczynki. Dużo zdrówka i spokoju.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, z tymi migdałkami to czasem jedyne wyjście. Moja mama miała usuwane w dzieciństwie, od razu się skończyły choroby. Moja teściowa i brat Niemałża mieli usuwane w dorosłym życiu i od razu choroby minęły (głównie anginy). Ale czasem to prawda, bywają komplikacje, ryzyko jest. Większość jednak się udaje, więc może warto je podjąć?

  OdpowiedzUsuń