niedziela, 16 listopada 2014

Chodaczki od Coqui

Chodaczki piankowe odkąd pamiętam zawsze pojawiały się u nas w domu na nogach dziewczynek.
Jakiś czas temu trafiły do nas śliczne dziewczęce chodaczki od Coqui. Przy otwieraniu paczki ochom i achom nie było końca :) a ile frajdy miały przy wybieraniu wzorów i kolorów.A teraz co nieco o firmie

Firma Coqui jest drugim największym producentem obuwia gumowego na świecie. Nazwa marki oraz logotyp nawiązują do żab żyjących w Ameryce Środkowej i Południowej. Coqui zostały wyprodukowane z myślą o maksymalnym komforcie i zdrowiu Twoich stóp. Chodaki i żabki Coqui są wykonane z materiału CoquiairTM, który wykorzystuje cechy zamkniętych komórek żywicy. Dzięki temu rewolucyjnemu materiałowi buty są lekkie jak żabki Coqui, a ponadto bardzo łatwe w utrzymaniu (wystarczy po prostu umyć je wodą).

Perforacja na chodakach Coqui zapewnia doskonałą przepuszczalność powietrza i odprowadzanie wody, wilgoci i brudu. Wypukłości do masażu, umieszczone we wkładce, pobudzają krążenie krwi i redukują zmęczenie mięśni o 62% w porównaniu ze staniem na boso. Podeszwa amortyzuje wstrząsy i przynosi ulgę kolanom, biodrom i lędźwiowej części pleców. Z tych powodów buty Coqui są bardzo popularne i polecane zwłaszcza w zawodach, które wymagają długotrwałego stania lub chodzenia (praca w kuchni, służba medyczna, zakłady fryzjerskie, praca za ladą itp.).

Dla Twojego maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu chodaki Coqui posiadają opatentowany pasek, który sprawia, że stopa się nie wyślizguje. 

Michasia wybrała sobie różowe w kropki, zresztą inaczej być nie mogło
 bo ona wielką fanką różowego.  
Antosia wybrała sobie fioletowe w kokardki chociaż miała problem 
z wyborem w końcu wybrała te.


Antosia wybrała sobie fioletowe w kokardki chociaż miała problem 
z wyborem w końcu wybrała te.

Jestem bardzo zadowolona z tych chodaków nie ma problemu z ich czyszczeniem, zauważyłam że nie poci się dziewczynom noga jak w nich chodzą bez skarpetek. Stopa się nie ślizga dzięki antypoślizgowej podeszwie dodatkową ochronę zapewnia pasek, który świetnie trzyma nóżkę.
 Buciki są mięciutkie, lekkie i naprawdę wytrzymałe. Moje córki głównie chodzą w nich po domu a ostatnie 4 tygodnie spędziły w domu z powodu choroby więc chodaki były wykorzystywane dość konkretnie. Dziewczyny biegały, skakały, tańczyły ba czasem nawet ćwiczyły i jedyne co stało się bucikom to lekko zmazane czubki. Takie buciki to my lubimy i zazdroszczę im ich bo przydałyby mi się takie :) Buciki polecamy :D

Podpis

1 komentarz:

  1. ale ładne :) no i wygodne - dziewczynki moje też by takie pokochały :)

    OdpowiedzUsuń