czwartek, 27 grudnia 2012

Roszpunka

Po mikołaju dostałyśmy od sklepu zabawki dla dziecka mini Roszpunkę.
Lalka jak do tej pory żyje :D i co najważniejsze, nie została rozebrana a to duży sukces.
Mini laleczka roszpunka dostępna w trzech wersjach: Roszpunka i moda, Roszpunka czesze włosy oraz Powitanie Roszpunki. Każdy z nich zawiera laleczkę oraz zestaw akcesoriów dzięki którym dziewczynki mogą odtwarzać ulubione sceny z filmu animowanego. 
Nam trafiła się wersja Roszpunka czesze włosy . Jeżeli chodzi o akcesoria no to poginęły w końcu małe są te dodatki. Lalka głownie jest czesana więc no włosy wyglądają jakby w nie piorun walnął. 
Laleczka jest malutka a włosy ma długie i plączą się trochę przy zabawie. Jednak laleczka często gdzieś nam znika z powodu swoich małych rozmiarów i dość często jest poszukiwana. Michasia pobawi się nią chwile i laleczka wędruje do kosza z zabawkami do innych lalek. Mini roszpunka jest dość wytrzymała zresztą to normalne u lalek firmy Mattel. Podejrzewam, że z wiekiem laleczka będzie wzbudzać większe zainteresowanie niż czesanie włosów.Michasia doskonale nadawałaby się do roli Roszpunki

Podpis

7 komentarzy:

 1. o mamusiu, jakie Twoja córka ma długie włosy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. faktycznie, a lala malutka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne włosy, zazdroszczę takiej fryzury. Moja siostrzenica właśnie męczy Roszpunkę, wytykając jej błędy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. jakie długie włosy!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jedna, a dwie Roszpunki mogą pochwalić się długimi włosami :) Lalka czymś się wyróżnia od innych, bo Barbie zna każdy, a taka jak tutaj już niekoniecznie. Mała, to wpada w różne dziury i nie może z nich wyjść :)

  OdpowiedzUsuń