niedziela, 14 lipca 2013

Dom mody - zestaw ślubny Crayola


Na spotkaniu blogerek dostałam od sklepu Russell  Dom mody - zestaw ślubny.Zawartość:
1 manekin, 3 kawałki materiału (3 x A4) przylegające do manekina, 3 kawałki materiału (3 x A5), 3 wstążki, 1 sznur perełek, dwustronna taśma klejąca, 1 instrukcja, 1 szablon naklejek, 1 tubka farby do tkanin.
Ja miałam 1 kawałek materiału A4 i 1 mały więc nie bardzo było czym szaleć, reszta była tak jak opisane na opakowaniu.

Zawartość opakowania:

Zabrałyśmy się z Michaśką do dzieła, choć bałam się ciąć żeby za dużo nie uciąć i żeby nam został na jeszcze jedna kreację. Niestety powstała tylko jedna :(. Wycięłam górną część sukienki Michasia obkleiła manekina, dorobiłyśmy dół sukni. Obkleiłyśmy taśmą by nie było widać łączenia i Misia zabrała się do ozdabiania.
Niestety za diabła nie chciały się trzymać naklejki wciąż odpadały, nawet na paznokciach jak Michasia sobie nalepiła po chwili odpadały.


Koniec końców powstała suknia ale według Misi za mało miała dodatków, więc pododawała ich całkiem sporo. W sumie zabawę miała na 30 min z moją małą pomocą.Efekt końcowy 
Przepraszam za jakość zdj ale za diabła nie chciały inaczej wyjść a pstrykam zdj telefonem komórkowym.

Moja opinia:

Zabawa na jeden raz tak naprawdę, zwłaszcza przy tej ilości materiału jaką znalazłam w opakowaniu.
Jestem trochę zawiedziona bo cena tego zestawu 79.99 zł na allegro spodziewałam się czegoś więcej. Ja nie dałabym tyle pieniędzy za coś co jest na raz i ma za zadanie stać na półce. Michasia później siedziała i coś tam dłubała przy tym i była chwila spokoju. Szkoda tylko, że za taką cenę dziecko nie ma więcej z zabawy.


Podpis

3 komentarze:

  1. gdyby miał głowę ten manekin to dziecku mogło by posłużyć na dłużej do zabawy :-/

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój egzemplarz Magicznych kartek, pisaków i farbek też nie był kompletny...od Russell! Dziwne to! W dodatku nikt mi nie odpisuje na temat czy można dokupić same magiczne kartki!My byłyśmy zadowolone z naszego zestawu ale Wasz jednorazowy zestaw za tą cenę, to jakaś porażka :/

    OdpowiedzUsuń
  3. jaaaa, a na opakowaniu wyglądał tak fajnie!

    OdpowiedzUsuń